Studenci Turystyki i rekreacji, w ramach zajęć z Panią dr hab. prof. US  Agnieszką Budziewicz-Guźlecką odbyli wizyty studyjne w dwóch szczecińskich hotelach: Courtyard oraz Moxy. To było niezwykle interesujące spotkanie z Panią Asią – Kierownik ds. sprzedaży, która to przybliżyła funkcjonowanie dużego zespołu przy organizacji spotkań biznesowych, czy też konferencji dla blisko 300 uczestników, w miejscu gdzie klient jest najważniejszy i musi wyjechać usatysfakcjonowany pod każdym względem. Przepiękne wnętrza, apartamenty, sale biznesowe…. W sposób niezwykle ciekawy ukazane zostały zakątki biznesowego hotelu COURTYARD, by następnie wprowadzić studentów w jakże pozytywnie zaskakujący hotel MOXY. Tu luźniejsze spotkania biznesowe mogą odbywać się w sali, w której zamiast na krzesłach uczestnicy usiądą na huśtawkach. Interesujące nietuzinkowe wnętrza i rozwiązania przypadły wszystkim bardzo do gustu. To było bardzo ciekawe doświadczenie i możliwość jednoczesnego porównania rozwiązań w dwóch przepięknych hotelach.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Marlenie Szczecińskiej za umożliwienie spotkań w hotelach, a Pani Asi Huegel za niezwykle interesujące spotkanie i zaangażowany czas.