Koło Naukowe EconomUS działające przy Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej zaprasza wykładowców Uniwersytetu Szczecińskiego na warsztaty z języka migowego.

Warsztaty z języka migowego mają za zadanie przybliżyć problematykę Głuchych oraz nauczyć podstaw języka migowego, aby wiedzieć jak zachować się w ich otoczeniu oraz zrozumieć bariery jakie napotykają. KN EconomUS już raz organizowało warsztaty z języka migowego dla swoich członków i jako ich podsumowanie nagrało filmik w języku migowym. Filmik, na fanapge na Facebook’u, cieszył się dużą popularnością. Docierały do nas wiadomości, od wykładowców i studentów, żeby zorganizować takie warsztaty dla chętnych osób z całego Uniwersytetu Szczecińskiego.

Warsztaty dla wykładowców odbędą się 23.04.2021 o godzinie 17:00 na platformie zoom. Przewidywany czas trwania warsztatów to 3,5h. Warsztaty poprowadzi tłumacz języka migowego z wieloletnim doświadczeniem, Pani Anna Wojciechowska. Liczba miejsc ograniczona- maksymalnie 10 osobowa grupa.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy Koła: economus2020@gmail.com lub za pośrednictwem fanpage KN EconomUS na Facebook’u.

Link do postu dodanego na fanpage Koła o warsztatach z języka migowego: